Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, гр. Банкя
140 000 €
273 816.20 лв.

(2 000 €, 3 911.66 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 23:05 на 26 април, 2026 год.
Обявата е посетена 96 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти 'Ню фючър' предлага на вашето внимание 2-стаен апартамент в нова тухлена сграда в строеж. Жилището се намира в затворен комплекс от 4 сгради, с басейн, двор и охрана. Към момента е на етап Акт 14. Краен срок за Акт 16 - края на 2026 г. Разсрочено плащане.
Разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалерна, тераса. Сградите ще бъдат изпълени с много качествени материали: Повишена топлоизолация с материали на Kaparol / Baumit, включително наличие на експандиран пенополистирол EPS. Възможност за инсталация на високоефективни термопомпи.Използване на природен газ за отопление. Апартаментите са с висока енергийна ефективност и последно поколение изолация срещу акустичен и ударен шум. Отоплението е предвидено на газ.
В сградата предлагаме и още един 2-стаен апартамент с площ от 65 кв.м. с продажна цена 130000 евро.
За повече информация и огледи се обадете на посочения телефон - 0885746640.
За контакт:
0885746640
Брокер:
Христина Петрова
0885746640
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
НЮ ФЮЧЪР
0886 181 888
НЮ ФЮЧЪР logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
new_future.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Нишава 153
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, гр. Банкя